Luxury Apartments

 

Villa Nela – Ubytování v Tučepi

 

Villa Nela mieści się w odległości 150m od plaży, w pobliżu Hotelu Alga. Za sprawą swojej dogodnej lokalizacji zapewnia szybki dostęp do plaży, kompleksu sportowego, różnorodnych restauracji i kawiarni i wielu innych atrakcji które zagwarantują Państwu niezapomniany letni wypoczynek. Rodzina Čovic posiada wieloletnie doświadczenie w przyjmowaniu zagranicznych gości, oferując serdeczne przyjęcie i doskonale wyposażone apartamenty – dzięki temu poczują się Państwo jak u siebie w domu! Villa Nela to nowoczesny kompleks turystyczny, oferujący swoim Gościom:

Nowoczesne łazienki, klimatyzację, telewizję satelitarną, bezprzewodowy dostęp do Internetu, duże balkony z pięknym widokiem, a także prywatny, darmowy parking przed budynkiem.

Dostęp do plaży zapewnia przejście podziemne, dostosowane do potrzeb rodziców z dziećmi w wózkach, a także osób niepełnosprawnych – spacer do plaży nie zajmie Państwu dłużej niż 2 min.

Tučepi

tucepi

Tucepi leží v jižní části Makarské riviéry, táhne se podél krásné, čtyřkilometrové pláže – nejdelší na riviéře! Okolí pláže porůstají krásné pinie, olivové háje a vinná réva – díky nim je Tucepi proslulé svou neopakovatelnou středomořskou atmosférou a náladou. Do roku 1962, kdy došlo k zemětřesení a byla dokončena výstavba Jadranské magistrály, obývala většina obyvatel Tucepi horské osady Podpec, Covici, Srida, Simic a Rathmullan. Zdejší úrodná půda zajišťovala obyvatelům obživu díky produkci oliv a vína. Po zemětřesení se místní lidé usadili v nové osadě, malebně se táhnoucí podél kamenné páže, která za svůj blahobyt vděčí podpoře turistického ruchu. Okolí bylo poprvé osídleno už za času Ilyrů, k čemuž došlo v raném středověku, o čemž mohou svědčit raně křesťanské svatyně z přelomu 5. a 6. století.

Dobrá zábava a bohatý kulturní program jsou neodmyslitelnou součástí zdejší turistické nabídky. Program „Letní večery v Tucepi” poskytuje různorodou zábavu a kulturní akce. Program tradičně začíná 13. června na svátek sv. Antonína, patrona zdejší farnosti. Koncem června se v hotelu Alga koná tradiční festival sborového zpěvu.

Ve zdejším přístavu můžete vyzkoušet místní ryby, poslechnout si hudební koncerty a také si prohlédnout vystoupení folklorních skupin. Hlavním bodem uměleckého programu staré části osady je představení známé pod názvem „Na cestě ke kultuře v Tucepi”. Můžete zde také zažít bohatou kulinární nabídku zajišťovanou tradičními restauracemi, které svým hostům servírují tradiční pokrmy místní kuchyně.